CITY: Budowa

Budowa
CITY: Budowa

City, kategoria lego, prezentująca specyficzne pojazdy i urządzenia. Przenosi nas w różne sceny życia, kształtujące wyobrażenie młodego budowniczego, o nowych metodach tworzenia konstrukcji, wykorzystując do tego coraz to nowsze maszyny i urządzenia. Pomysłowość, również jest jednym z najważniejszych czynników, które popychają do nowych decyzji i tworzenia nowych urządzeń. City jest pomysłowe, i cząstkę tej pomysłowości przekazać chce naszym małym konstruktorom.

Budowa, to zestaw, który przeniesie na plac zaawansowanej budowy, gdzie liczy się współpraca wielu osób, władające nad potężnymi pojazdami. Wymaga skupienia i koncentracji. Najmniejszy błąd może spowodować wielką stratę w wykonywanym projekcie, albo w załodze, do czego nie możemy dopuścić.

Cały zestaw składa się z 898 elementów z jakich konstruujemy szkielet budynku, rusztowania windy, gdzie dzięki niej możemy wwozić na górę potrzebne materiały, koparki, eksplorująca nam teren do ro rozpoczęcia całego cyklu, oraz fenomenalnego samochodu dźwigu, gdzie jego ramie sięga aż 43 cm. Ma on obracaną podstawę, co sprawia, że błyskawicznie przemieszczamy elementy z jednego miejsca składowego na teren wnoszonej konstrukcji. Jest to który możemy dołączyć do całej kolekcji CITY.

Grupa wiekowa zaczyna się od lat 6.

Podobne Klocki

This entry was posted on Monday, January 25th, 2010 at 12:20 pm and is filed under City. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply