CITY: Budowa

Budowa
CITY: Budowa

City, kategoria lego, prezentująca specyficzne pojazdy i urządzenia. Przenosi nas w różne sceny życia, kształtujące wyobrażenie młodego budowniczego, o nowych metodach tworzenia konstrukcji, wykorzystując do tego coraz to nowsze maszyny i urządzenia. Pomysłowość, również jest jednym z najważniejszych czynników, które popychają do nowych decyzji i tworzenia nowych urządzeń. City jest pomysłowe, i cząstkę tej pomysłowości przekazać chce naszym małym konstruktorom.

Budowa, to zestaw, który przeniesie na plac zaawansowanej budowy, gdzie liczy się współpraca wielu osób, władające nad potężnymi pojazdami. Wymaga skupienia i koncentracji. Najmniejszy błąd może spowodować wielką stratę w wykonywanym projekcie, albo w załodze, do czego nie możemy dopuścić.

Cały zestaw składa się z 898 elementów z jakich konstruujemy szkielet budynku, rusztowania windy, gdzie dzięki niej możemy wwozić na górę potrzebne materiały, koparki, eksplorująca nam teren do ro rozpoczęcia całego cyklu, oraz fenomenalnego samochodu dźwigu, gdzie jego ramie sięga aż 43 cm. Ma on obracaną podstawę, co sprawia, że błyskawicznie przemieszczamy elementy z jednego miejsca składowego na teren wnoszonej konstrukcji. Jest to który możemy dołączyć do całej kolekcji CITY.

Grupa wiekowa zaczyna się od lat 6.


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/synseo/domains/klocki-lego.net/public_html/wp-content/themes/glassy/single.php on line 51