TECHNIC: Off Roader

Off Roader
TECHNIC: Off Roader

To doprawdy majstersztyk firmy Technic. Wielomodułowy pojazd, dzięki któremu, zdobędziemy najwyższe szczyty naszego pokoju. Zadziwiające wewnętrzne mechanizmy, wprowadzą nas w świat ruchomych części, przekładni i układów siłowych, gdzie każdy z nich możemy osobiście składać i rozszerzać ich funkcjonalność.

Najbardziej fascynują ruchome elementy, naśladujące hydrauliczne, prawdziwe części samochodu. Zaczynamy od składania serca całego pojazdu, mianowicie układu napędowego, będącym napędzany przez elektryczny silnik. Układ posiada wiele przekładni, złożonych z drobniutkich trybów, która jest regulowana odpowiednimi przełącznikami. Uruchamiają one różne sekwencje, takie jak napęd na 2 lub cztery koła.

Kolejnym niezwykłym elementem, to system amortyzacji pojazdu. Została tak skonstruowana, by można było ją automatycznie podnosić, lub opuszczać, w zależności od przemierzanego terenu. Oczywiście nie zabraknie też systemu sterowniczego, który odbywa się automatycznie, ale w zależności od wersji zestawu.

Na dodatek, zestaw uzupełnia możliwość otwierania klap, oraz drzwi bocznych, czy tylnych. To tylko niektóre zalety, mogące zafascynować młodego człowieczka. Konstrukcja składa się z 1097 elementów, a wiek przeznaczony do zabawy zaczyna się od 9 roku życia.

Filmy ukazują, jak skomplikowanym zestawem jest Off Roader


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/synseo/domains/klocki-lego.net/public_html/wp-content/themes/glassy/single.php on line 51