Lotnisko

Lotnisko
Lotnisko

Duplo, seria tworząca bardzo przyjazne i miłe projekty lego. Tym razem prezentuje rozbudowany zestaw całego lotniska, dzięki któremu, zapewni wielogodzinną zabawę dla naszych pociech. Różni się od innych, dość nietypowymi kształtami postaci i i różnych maszyn. Są one bardziej okrąglejsze, bardziej pogrubione i pokolorowane żywszymi kolorami. To wszystko nadaje przyjemniejszego klimatu i większą radość z zabaw dziecinnymi klockami.

Całość składa się z wielu elementów. Najbardziej widocznym jest to duży, niebieski samolot z szarymi elementami. On sam posiada sporo możliwości wypełniania wnętrza. Dwa duże otwierane drzwi to dodatkowa opcja, przez którą można wkładać do środka wiele naszych części, lub pasażerów, po czym zmieniając się w pilota, transportujemy to do drugiego punktu.

Kolejnym istotną budowlą jest wysoka wieża, do której możemy wsadzić jednego z dostępnych ludzików, symulując w ten sposób kontrolera ruchu lotniczego. Dodatkowo komplet posiada lotniczy traktorek z przyczepą, dzięki któremu, możemy przewozić większe rzeczy, oraz bak paliwowy, przyczepiany do traktorka, za pomocą tego, bez problemu zatankujemy nasz samolot do lotu.

Całość zawiera 59 elementów, i stanowi idealny zestaw lego dla 3 latka.


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/synseo/domains/klocki-lego.net/public_html/wp-content/themes/glassy/single.php on line 51