Służba pożarna 3 w 1

straż pożarna
Służba pożarna 3 w 1

Służby każdego rodzaju spełniają poważne obowiązki. Ich zadaniem jest ratowanie ludzkiego życia. Te różne służby posiadają przeróżny sprzęt, który ma skutecznie wywiązać się ze swojego przeznaczenia. Musi być niezawodny. Wiadomo też, że różni się od siebie wieloma elementami wizualnymi oraz specyfikacją mechaniczną. Inny pojazd będzie dla służb policyjnych, inny naukowych, a jeszcze inny dla straży pożarnej. Ta ostatnia ma specyficzne oznaczenia, pomagające na skutecznej identyfikacji.

Straż ma do dyspozycji takie jednostki jak helikoptery, pojazdy osobowe, czy wozy strażackie. Jeden skutecznie gasi ogień i pomaga dostać się w trudno dostępne miejsca, kolejny bezpiecznie przewozi ludzi, a samoloty skutecznie patrolują dany obszar i w razie zagrożenia, potrafi skutecznie ewakuować z zagrożonego terenu ludzi. Creator, jeden z oddziałów lego, przemyślał możliwości i wymyślili zabawkę, którą można zbudować z części lego. Po za tym, żeby się szybko nie znudziła, tak konstruowała elementy, by mogły posłużyć do zbudowania trzech niezależnych pojazdów.

Najbardziej rozbudowanym wozem jest ciężarówka straży pożarnej. To ona posiada ramię, mogące obracać się dookoła własnej osi. Dodatkową opcją ramienia, jest możliwość jego wysuwania. Pojazd zawiera również gumowane opony, nadając doskonałą przyczepność dla zabawki. Po rozebraniu ciężarówki, mamy możliwość złożenia dzięki dołączonego schematu, Jeepa strażackiego, który jest szybki i zwinny. Atrakcją niewątpliwie stanowi możliwość skonstruowania śmigłowca z obracanymi śmigłami. Opcje 3 w 1 to ciekawy wybór, umożliwiający wielogodzinną, ciekawą zabawę. Zestaw składa się z 771 klocków, a wiek dopuszczalny to okres od 8 lat.

Podobne Klocki

This entry was posted on Thursday, December 10th, 2009 at 3:46 pm and is filed under Creator. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply