Trade Federation MTT

Trade Federation MTT ship
Trade Federation MTT

Okręt należał do Federacji Handlowej, bardzo silnej gildii handlu w całej Republice. Postanowiła ona utworzenie własnej floty by zdominować cały system gwiezdny wszystkich głównych szlaków handlowych. Jej prywatne wojsko było ogromne i składało się z wielu rodzajów sił zbrojnych. Superfreighter, był uzbrojonym transportowcem, wykorzystywany do podbić planetarnych silnie uzbrojonym i opancerzonym. Wykorzystywany po raz pierwszy przez Federację w czasie inwazji na Naboo.

Był uzbrojony w dwa w dwie wieże, posiadające miotacze laserowe, a na ścianach bocznych posiadał zainstalowany system defensywny wyposażony w potężne działa plazmowe. Nietypowy napęd planetarny. Generowane pole magnetyczne na spodzie pojazdu, pozwoliło mu na bezproblemowe przemieszczanie się na nierównych terenach. System ten powodował, że konstrukcja unosiła się do ponad 1m nad powierzchnię ziemi. Wysokość była kontrolowana przez pilota, sterujący maszyną w kokpicie ulokowanym na górze konstrukcji. Jego ogromną zaletą była możliwość przewożenia w szybkim czasie floty armii Federacji.

Zestaw jest dość rozbudowany, zawierający wiele elementów. Sam statek ma możliwość otwierania luku bagażowego, gdzie wysuwamy 16 sztuk bojowych droidów. W magazynie znajduje się pojazd tropiący z pilotem, dwie sztuki niszczycieli bojowych, zestaw do komunikacji z krążownikiem orbitalnym.


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/synseo/domains/klocki-lego.net/public_html/wp-content/themes/glassy/single.php on line 51