Sandcrawler

Sandcrawler komp
Lego STAR WARS: Sandcrawler

Sandcrawlers, zaprojektowane pojazdy pustynne, pełniące rolę olbrzymich przemieszczających się kontenerów. Ich zaletą była niespotykana wręcz wielkość i pakowność. Natomiast wadą stanowiła prędkość przemieszczania się. Początkowo był wykorzystywany w koloniach oddziałów górniczych, później zostały przebudowane przez klan Jawas mieszkających na Tatooine. Specyfika terenu nie przeszkadzała mu w docieraniu do celu. Szybko i sprawnie pokonywał piaszczyste wydmy.

Początkowo transportowały wydobyte złoża rudy, ale gdy surowiec się wyczerpał przewoziły ciężki sprzęt wojenny. Konstrukcja umożliwiała przebywanie drogi w najgorszych warunkach pustynnych. Wyposażony był w dźwig magnetyczny, piece energetyczne, warsztaty, i składowiska, zapełniane złomem napotkanym bądź odkupionym po drodze. Pancerz był na tyle silny, aby wytrzymać ataki tubylców chcących ograbić pojazdy.

Produkt lego postanowił dodać do kolekcji unikatowy prototyp tego pojazdu. Dość szczegółowe odwzorowanie pozwoli na wiele godzin świetnej zabawy. Posiada bardzo dużo elementów, dzięki którym można złożyć całą konstrukcję. Jej ilość wynosi 1668 sztuk. Dzięki niemu, będzie można przenieść się do epizodu IV Gwiezdnych Wojen, gdzie to Luke Skywalker, chce odzyskać swoje roboty. Całość ma długość 38 cm, szerokość 19 cm a wysokość 22 cm. Zdjęcia ukazują poglądowo co umożliwia cały zestaw.


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/synseo/domains/klocki-lego.net/public_html/wp-content/themes/glassy/single.php on line 51