Lego CITY – Port!

Port (Lego CITY)
Port! (Lego CITY)

Miasto potrzebuje odpowiedniego zaopatrzenia. Blisko jest port, który jest centralnym miejscem odbioru cennego towaru. Niestety, kapitan musi bardzo uważać przy dokowaniu ogromnego statku, bo może narazić na szwank całą załogę oraz osoby pracujące w porcie. Na szczęście, udało mu się przycumować, teraz musiu zakotwiczyć.

W tym celu kontaktuje się z sekcją na dziabie statku i rozkazuje zrzucić kotwicę. Po zabezpieczeniu statku, ogromny dźwig, obracający się dookoła, pomału zaczyna przystępować do rozładunku, współpracując z ekipą na statku. Do zabrania towaru, podjeżdża samochód ciężarowy, który zostaje załadowany i może ruszać do celu odbiorczego. Specjalny skuter, opływa co róż statek badając jego stan.

Ciekawy zestaw, który uzupełni nasz komplet o sekcję wodną. Bardzo przyjemny prezent dla naszego maluch, który interesuje się potężnymi statkami morskimi. Komplet został skonstruowany tak, by cały statek mógł pływać po wodzie, co otwiera możliwość świetnej zabawy przy kąpielach. Długość kadłuba wynosi aż 53 cm, żuraw ma prawi 48 cm, a długość portu wynosi 69 cm. Cóż za potężny zestaw.

Konstrukcja składa się z 659 klocków i jest przeznaczony dla osób powyżej 6 roku życia. Oprócz wymienionych elementów, w skład wchodzi jeszcze:
2 kontenery, paleta, hak, dzięki któremu można opuszczać i podnosić, rybka, pracownicy portu i statku.


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/synseo/domains/klocki-lego.net/public_html/wp-content/themes/glassy/single.php on line 51