Helikopter straży przybrzeżnej – 7738

7738 - Helikopter straży

Ten zestaw Lego City, pozwoli dziecku wczuć się w pilota ratownika, sterujący śmigłowcem, który jest wyposażony w najnowszy sprzęt medyczny 20 wieku. Takie jednostki autentycznie są wykorzystywane przez straż, a najczęściej je spotkać możemy przy ekipach ratowniczych przybrzeżnej straży ratunkowej. Sama zabawka jest dość skomplikowana, powodując przy tym, że czas jej złożenia znacznie się wydłuży. Jeśli mamy lądową ekipę ratowniczą w swojej kolekcji, to świetnym uzupełnieniem drużyny będzie ekipa powietrzna.

Nasza pociecha będzie mogło wziąć udział w wprawie ratowniczej, gdzie będą musieli polecieć do rozbitka, odnaleźć go i za pomocą specjalistycznego sprzętu wciągnąć go na pokład. Po zabezpieczeniu rannego pasażera, musimy go jak najszybciej eskortować do szpitala.

Cały zestaw jest bardzo interesujący, ponieważ posiada elektryczny silniczek, dzięki któremu będziemy mogli za pomocą odpowiedniego przycisku regulować długość liny trzymającej kosz ratunkowy. Cały zestaw zawiera figurkę rekina, mający za zadanie wprowadzić trochę emocji do misji, tratwa ratunkowa z otwieranymi burtami, cztery figurki ludzi tworzących ekipę ratowniczą, oraz główny element, 33 cm helikopter składający się z 445 klocków i z miejscem na zainstalowanie elektrycznego silniczka.

Z pewnością, cały zestaw stworzy wiele pozytywnych uczuć w naszym dziecku.


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/synseo/domains/klocki-lego.net/public_html/wp-content/themes/glassy/single.php on line 51