TIE Crawler

TIE Crawler
Star Wars: TIE Crawler

Seria TIE była wykorzystywana w galaktycznych bitwach przestrzennych. Kiedy ustawały walki w powietrzu, między gwiezdnymi statkami, przyszedł czas na podbijanie lądowych koloni. Zapotrzebowanie na dobrej jakości sprzęt militarny mocno wzrosło, tworząc potrzebę na tworzenie nowych jednostek. Konstruktorzy wpadli więc na pomysł, wykorzystanie projektów myśliwca TIE. Nowy pojazd nazwano TIE Crawler.

Tak naprawdę można o nim powiedzieć, że jest on zgrzany z dwóch różnych pojazdów. Pojazd i jego technologia zapewniły wyzwolenie w niepewnych czasach po bitwie o Endor. Stosowanie recyklingu z jego komponentów i wzorów pomogły obniżyć koszty i czas szkolenia. Kokpit został ściągnięty z TIE Fighter`a, który został zawieszony między dwoma platformami bieżnika. Jedna osoba będąca w jej środku, pełni rolę pilota i strzelca.

Taki system, umożliwiał przemieszczanie się po polu bitwy aż 90 KM na godzinę, gdzie był zasilany w podwójne generatory mocy Santhe SSct. Pilotaż pojazdu odbywał się za pomocą stóp, dostosowane do konta kierownicy, natomiast kontrolerami górnymi, sterowało się systemem ognia. Wyposażony jest w parę dział z kategorii Blaster, oraz komplet turbo-laserów.

Produkt lego chce w miarę możliwości, odwzorować wiernie ten pojazd. Całkiem nieźle mu się to udało. Ruchome gąsienice, z trybami w środku, otwierany kokpit, oraz 2 figurki stormtrooper Shadow mocno uatrakcyjnią naszą flotę. Ja na taki pojazd, jest całkiem spory. Po złożeniu go z 548 klocków, całość ma rozmiary następujące: 21cm długi i 25 cm szeroki. Przez wzgląd na malutkie części przeznaczony jest dla dzieci od lat 8.


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/synseo/domains/klocki-lego.net/public_html/wp-content/themes/glassy/single.php on line 51