Archive for the ‘Space Police’ Category

K9-Bot (LEGO Space Police)

September 21st, 2009

K9-Bot (LEGO Space Police)

K9-Bot to pies policyjny przyszłości. Dzięki niemu poszukiwanie ukrywających się kosmitów stało się dużo łatwiejsze i szybsze. K9-Bot posiada specjalne czujniki oraz działko do obezwładniania uciekających kosmitów. Sprawia to, że ten pies świetnie poradzi sobie z każdym przeciwnikiem. Tym bardziej, że jego partnerem w działaniu jest doświadczony oficer Kosmicznej Policji.

W zestawie znajdują się dwie figurki. Pierwsza prezentuje oficera jednostki Space Police oraz psa policyjnego K9-Bot. Pies mierzy ponad 5 cm długości.

Seria: Space Police
Nr katalogowy: 8399
Ilość klocków: 22
Wiek: 5-12 lat
Cena (wg. producenta): ok. 12 zł

Posted in  Space Police   No Comments »

Kosmiczny ścigacz (LEGO Space Police)

September 15th, 2009

Kosmiczny ścigacz (LEGO Space police)

Snake, kosmita-pirat drogowy notorycznie łamie przepisy. Tym razem znów to zrobił i ucieka przed Kosmicznymi Policjantami swoim ultraszybkim ścigaczem. Przez to powoduje nie małe zamieszanie na gwiezdnej autostradzie. Czy Kosmicznym Policjantom uda się go wreszcie złapać i umieścić w więzieniu?

Zestaw Kosmiczny ścigacz (Space Speeder) jest częścią serii LEGO Space Police. Oprócz klocków potrzebnych do budowy ścigacza w pudełku znajduje się figurka Snake’a. Ścigacz ma całkowitą długość prawie 8 cm.

Seria: Space Police
Nr katalogowy: 8400
Ilość klocków: 14
Wiek: 5-12 lat
Cena (wg. producenta): ok. 12 zł

Posted in  Space Police   No Comments »