Executor Executor

Executor Executor
Executor Executor

Executor, był on osobistym, sztandarowym okrętem Lorda Darth Vadera. Należał do klasy Star Dreadnought Line, który został zaprojektowany przez inżyniera Lira Wessexa. Miał on monumentalne wielkości, Jego długość wynosiła 19 000 m, zaliczny już do kategorii największych okrętów tradycyjnych okrętów Galaxy. Jego siłą ognia składała się z 5000 planetarnych dział, będący w stanie unicestwić wszelkie urządzenia naziemne.

Jego budowa rozpoczęła się w wielkiej tajemniczej i zacisznym systemie Scarl. Jego konstrukcja była nietypowa. Jako okręt wojenny, miał w środku wielką wyspę, którą otaczał uzbrojony kadłub. W niej znajdowały się pomieszczenia mieszkalne i centrum dowodzenia. Oferowały one wysokie warunki mieszkalne dla dowództwa, kontroli obsługi, pilotów linii defensywnej. W czarnej i ciemnej przestrzeni, to właśnie ta część oświetlała zewnętrzną części statku, cyjanowym kolorem.

Oprócz silnych dział planetarnych, wspierały go 2000 baterii, turbolaserów, 2000 ciężkich baterii i 250 baterii rakiet, wstrząs. Każdy z nich posiadał trzydzieści ciężkich pocisków. Po za tym wyposażony był w 250 dził jonowych i 500 poddział laserowych, służących do obrony bliskiego kontaktu.

Lego przedstawiło namiastkę tego statku, stanowiącą wersję kolekcjonerską. Zawiera ok 1500 elementów, a jego długość wynosi aż 157 cm.


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/synseo/domains/klocki-lego.net/public_html/wp-content/themes/glassy/single.php on line 51