Creator – Dom rodzinny 3 w 1

Creator - Dom rodzinny 3 w 1
Creator – Dom rodzinny 3 w 1

Każdy z nas lubi przebywać w ciepłym i przytulnym domku, gdzie panuje miła atmosfera. Ładnie zadbany od środka jak i na zewnątrz. Nie ma to jak zapach drewnianych, starych mebli, palący się kominek, a obok nas gromadka naszej rodziny, wtulająca się w nasze ramiona. Obrazek jak najbardziej prawdziwy, oraz możliwy do wykreowania, lecz praca zaczyna się już od samych podstaw, od najmłodszych lat. To rodzice po części są odpowiedzialni za wszczepienie dzieciom chęci kreowania przyszłego życia.

Lego po części pomaga swoimi produktami do wspólnego budowania czyli poświęcania czasu dzieciom. Seria Creator, wykreowała serię “Dom Rodzinny” gdzie nasze pociechy, a my wspólnie z nimi, zamieniamy się w konstruktora przytulnego domu.

Cały zestaw ma standardowo przewidziane na trzy konstrukcje, jakie możemy wybudować, ale mnóstwo znajdujących się elementów, otwiera nam wręcz furtkę do budowania własnych wymyślonych modeli, zachwycające oko. Jest to duży plus, ponieważ zachęca “budowniczych” do rozwijania kreatywnego myślenia, oraz poprawy manualnych zręczności.

Jest wiele ciekawych elementów, takie jak otwierane drzwi, okiennice, podnoszone żaluzje, różnego rodzaju wyposażenia i przyjemne ciepłe kolory, przerzucając nas w familijny nastrój. Dużo zabawy i radości, a jeszcze więcej ze wspólnych chwil, spędzonych na budowaniu obiektu, składającego się 976 klocków trwającego miń 8 godzin. Konstrukcja ma 25 cm wysokości i 22 cm długości. To czyni z niego dość spory okaz. Zdjęcia poglądowe ukazują wstępne projekty, jakie możemy wybudować.


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/synseo/domains/klocki-lego.net/public_html/wp-content/themes/glassy/single.php on line 51