MINDSTORMS NXT 2.0

MINDSTORMS NXT 2.0
MINDSTORMS NXT 2.0

Idealna zabawka dla przyszłych projektantów innowacyjnych technologii elektroniczno-informatycznych. Całość to w pełni programowalny układ, posiadający komplet silniczków i czujników, gdzie wszystko to zostało opakowane w przystępne, zabawne kształty. Seria Mindstorms, to projekt lego, który ma swoimi projektami, wprowadzać do zaawansowanej robotyki.

Jest to wersja druga, będąca odświeżeniem i ulepszeniem, ułatwiające jeszcze łatwiejsze zaprogramowywanie sekwencji w ruchach, pomagając jednocześnie na logiczne układanie algorytmu, otwierając jednocześnie nowe możliwości. Lego nie żałuje poprzedniego projektu, ale dostrzegł że zmienienie czujnika pomagający rozróżniać kolory lepiej przysłuży się w programowaniu, niż czujnik światła. Oczywiście ten produkt zawiera większość znanych do tej pory rozwiązań, które możemy udoskonalać o dodatkowe opcje.

32 bitowy, programowalny chip jest umiejscowiony w plastikowym opakowaniu, posiadający siedem głównych portów łączący zestaw czujników, oraz precyzyjny komplet silniczków służących do ruchu. Z komputerem komunikuje się łącząc na dwa sposoby. Cegiełka (plastikowa puszka posiadająca wewnątrz CPU i wyświetlacz mono LCD) została wyposażona w port USB wersji 2.0, albo, jeśli jesteśmy zwolennikami połączeń bezprzewodowych, możemy dostać się do funkcji CPU poprzez połączenie Bluetooth.

Standardowo otrzymujemy program, pomocny do programowania NXT-G, albo innego, sprawdzonego programu. Jeśli mamy ochotę zobaczyć zdjęcia w większej rozdzielczości kliknij TUTAJ


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/synseo/domains/klocki-lego.net/public_html/wp-content/themes/glassy/single.php on line 51