Samolot Policyjny

Samolot Policji Top
Lego CITY – Samolot Policji

W wielkim mieście, gdzie mieszka wiele milionów ludzi, gdzie kwitnie ekonomia, tam też tworzy się większe niebezpieczeństwo na wiele, niebezpiecznych przestępstw. W tym celu, nieodzownym elementem ochrony, jest dobre wyposażenie naszych stróży prawa, w szybki i niezawodny sprzęt. W tym celu, nieodzownym elementem naszego kompletu staje się wyposażenie naszych funkcjonariuszy w ten oto samolot. Samolot, który szybko może przetransportować naszą drużynę policjantów, szybko i bezpiecznie na drugi koniec miasta.

Ciekawa jego rozbudowa, umożliwi nam wykonywanie różnych, specyficznych misji na różnych terenach. Znakomity do patrolowania różnych narzeczy, a jego dolne boje umożliwiają delikatne wodowania, umożliwiając też spełnianie roli pomocnika ekipy ratowniczej. Nasz mały pilot, będzie nim na pewno zachwycony, tym bardziej, że jego wszechstronne zastosowanie, będzie mogło rozbudzić w nim, swoją wyobraźnię, a także zainteresować się tymi wspaniałymi maszynami, przecinające przestrzeń powietrzną.

Cały komplet jest złożony z 215 elementów i na małe elementy, wskazania wiekowe zaczynają się od lat 5. Ma otwierane drzwi do kokpitu, w którym możemy umieścić dołączonego do zestawu pilota. Jego długość, to aż 36 cm, a rozpiętość skrzydeł wynosi 40 cm. Z pewnością, będzie ciekawym uzupełnieniem naszej kolekcji i zapewni wiele godzin świetnej zabawy.

Podobne Klocki

This entry was posted on Monday, November 23rd, 2009 at 9:53 am and is filed under City. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply