MT-101 Armored Drilling Unit

MT-101 Armored Drilling Unit pojazdMT-101 Armored Drilling Unit

Kolejny pojazd do naszej kolekcji, wykorzystywany do specjalnych zadań odbywających się na marsie. Jego zaawansowana budowa i wszechstronne możliwości, pozwolą nam na skuteczne eksplorowanie powierzchni marsa w poszukiwaniu cennych kryształów i artefaktów. Tak naprawdę to jest pojazd posiadający właściwości 6 innych. Ekspansja obcych planet nie odbędzie się bez zainteresowania innych cywilizacji, dlatego też może pełnić funkcję harcerza elitarnej jednostki wywiadowczej.

Pojazd oskrzydla zaawansowany technologicznie, specjalny statek kosmiczny, będący jednoosobowym obrońcą floty, który jest wyposażony w plazmowe lasery defensywne. To oczywiście jest obraz akcji, który może się stworzyć w wyobraźni naszego małego bohatera. Naukowe ekspansje, elitarna flota, podróże kosmiczne, to właśnie umożliwia kolejny produkt firmy lego z kategorii Mars Mission. Mocno rozbudowana zabawka z pewnością zaintryguję naszą pociechę.

Budowa jej zajmuje dość spory czas, może pochłonąć nawet dwa dni. Posiada ruchome przekładnie, sprężynowe zawieszenie, otwierane elementy klap, to jest to co maluchy, szczególnie chłopacy lubią składać. Częściowo produkt pokazuje pewną analogię do dzisiejszego podbijania Marsa. Wielkie pojazdy, specyficzne zawieszenie, elementy informatyczne widnieją dziś na projektach do zrealizowania przez potężne koncerny, wspierające podbój kolejnych planet. Kolejny produkt pod modelem MT-101 Armored Drilling Unit rozbudzi zainteresowanie młodego odkrywcę, co później może zaowocować chęcią rozwoju w tych dziedzinach.

Seria: Mars Mission
Ilość klocków: 635
Wiek: od 8 lat

Podobne Klocki

This entry was posted on Wednesday, November 4th, 2009 at 10:48 am and is filed under Mars Mission. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply