Star Wars – Millenium Falcon

Millenium Falcon - Midi Scale
Millenium Falcon – Midi Scale

Millennium Statek kosmiczny, występujący w filmach, książkach, grach z serii Gwiezdne Wojny. To zmodyfikowany koreliański frachtowiec typu YT-1300 znany jako jedna z najszybszych jednostek posiadający napęd nadprzestrzenny. Odgrywał dość istotną rolę w transportowaniu specyficznych ładunków i ze względu na swoją szybkość został zaprzęgnięty do misji, mającej eliminowania punktów zagrażających Rebeliantom walczących razem z rycerzami Jedi o wolność Galaktyki.

Nieodzowny komplet do kolekcji młodego fana Star Wars, dzięki której będzie mógł prowadzić wirtualną walkę, z oddziałami zdemoralizowanego kanclerza, który swoimi intrygami doprowadził do despotycznej dyktatury, oraz zawzięty walk technologicznych. Dzięki tej zabawce będzie mógł stworzyć flotę, która dostała misje, w której miał dostać się do Gwiazdy Śmierci, potrafiącej niszczyć całe planety, skutecznie niszcząc straszliwy wytwór.

Z pewnością, rozbudzi wiele ciekawych scen w umyśle młodego kolekcjonera, tym bardziej, że będzie mógł sam złożyć go od podstaw z 356 klocków, a jego wygląd realnie dość realnie odwzorowuje oryginał statku. Budowla jest zalecana dla dzieci powyżej 7 roku życia.

Produkt: LEGO STAR WARS 7778 MIDI-SCALE MILLENNIUM FALCON
Seria: Star Wars
Ilość klocków: 356
Wiek: od 7 lat


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/synseo/domains/klocki-lego.net/public_html/wp-content/themes/glassy/single.php on line 51