TECHNIC: Ładowarka

TECHNIC: Ładowarka
TECHNIC: Ładowarka

TECHNIC zawsze konstruował takie zestawy, wzbudzające wielkie zainteresowanie posiadaczy, które nabywają skomplikowane pojazdy. Nie inaczej ma się z tym pojazdem. Zaliczana do serii ładowarek, maszyna ta posiada mnóstwo ruchomych elementów, dające dużo frajdy dla dzieci, które je składają i nie tylko dzieci.

Minimalny czas złożenia całej konstrukcji zajmuje nie mniej niż 6 godzin, przeciętnemu użytkownikowi zabawek tej serii Lego. Producent przykłada dużą wagę, bu ukazać jak działają kopiowane maszyny ze świata realnego, i to właśnie, najbardziej przyciąga uwagę zainteresowanych, oraz młodych techników.

Mimo, że widzimy głównie jedną maszynę, znaleźliśmy zdjęcia, potwierdzające, że twórczość jednostki może złożyć różne machiny, czyli nie tylko służy pożytecznej zabawie, ale też rozwija zdolności konstruktorskie w poszczególnych jednostkach. Jest ona przeznaczona dla młodych uczniów od lat 10. Posiada wiele ruchomych części, tj tłoczki w silniku, tryby kręcące się w kołach, ruszające się tuleje, łączone specjalnymi zginanymi złączkami, czy imponujące siłowniki, mające naśladować prawdziwe silne siłowniki hydrauliczne.

Sterowanie pojazdem odbywa się za pomocą systemu skrętnego, który sami budujemy, mając pełną możliwość ingerencji w jej działanie. Jest to ekscytująca konstrukcja mająca 49 cm długości, składana z 1061 elementów.


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/synseo/domains/klocki-lego.net/public_html/wp-content/themes/glassy/single.php on line 51