Lego CITY: Dźwig Budowlany

Dźwig Budowlany
Lego CITY: Dźwig Budowlany

W potężnym mieście, cały czas rozbudowują się osiedla i biura. Do wysokich budowli, nieodzowna jest współpraca całego zespołu. Lecz istnieją takie elementy, które tylko jedna z maszyn może pomóc ją zamontować. Jest to potężny dźwig. Jego technika wykonania, pozwala na uniesienie bardzo ciężkich fragmentów, bardzo wysoko, usprawniając tym ekipę w szybkim tworzeniu coraz wyższych kondygnacji.

Tak jest w świecie prawdziwym i tak się dzieje w świecie zabawek Lego. Seria CITY prezentuje kolejny ze swoich produktów, uzupełniające kolekcję o nowe urządzenie. Dźwig budowlany jest wysoki, posiada długie ramię, i ma sporo ruchomych części. Jego wysokość sięga aż 68cm, a długość ramienia sięga 65 cm. Składa się z różnych elementów. Szerokiej, stabilnej podstawy, 4 kondygnacji zbrojenia pionowego, sekcji okręcania ramienia z kabiną, oraz ramienia, po którym suwa się wózek z opuszczanym hakiem.

Po za tą konstrukcją, do zestawu są dołączony budka TOY-TOY, dwóch barierek zabezpieczających teren, oraz czerwonej centrali. Hak możemy opuszczać, oraz ustawiać odpowiednią pozycję wózka na ramieniu, które może okręcać się 360 stopni wokół własnej osi. Całość składa si z 721 klocków, a wiek zalecany zaczyna się od 7 lat. Dość ciekawa konstrukcja, uzupełniająca cały zestaw, dająca kolejne godziny świetnej zabawy.


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/synseo/domains/klocki-lego.net/public_html/wp-content/themes/glassy/single.php on line 51