Lego CITY – Statek patrolowy i wieża

Statek patrolowy i wieża wieza
Lego CITY – Statek patrolowy i wieża

Lego City prezentuje zestaw, który da możliwość wyobrażenia stworzenia grupy ludzi, patrolujący wybrzeże, wypełniających specyficzne zadania. Jest odwzorowaniem prawdziwej ekipy, stworzonych nad nabrzeżami i portami. Zadania jakie wykonują, są niebezpieczne, oraz bardzo ciekawe. Takie jednostki są też wynajmowane przez grupy naukowe do różnych spedycji, poczynając od badania dna morskiego, kończąc na przetransportowywaniu potrzebnego sprzęty do punktów naukowych, umieszczonych na odległych wyspach. Jego zadania odejmują także pomoc innym, uszkodzonym jednostkom pływającym, nie mogącym przybić do portu, czy typowym misjom poświęconym ratowaniu życia ludzi.

Komplet jest obszernie rozbudowany. Sam state o długości 43 cm, posiada wiele urządzeń ruchomych do jeszcze łatwiejszego zaangażowania się w zabawę. Ruchomy dźwig, obraca się 360 stopni, mając możliwość opuszczania, lub podnoszenia ramienia wciągnika, gdzie na końcu został umiejscowiony specjalny hak, zaczepiany min. do łodzi, którą możemy wodować na wodzie. Cały okręt możemy zakotwiczyć spuszczaną kotwicą, uniemożliwiając dalsze, wirtualne, poruszanie się promu. Cała konstrukcja jest przystosowana do pływania po wodzie.

Wartą uwagi jest też 13 cm wieża, gdzie w środku możemy umieścić kontrolera sterującego wodnym ruchem. Cała robi wielkie wrażenie. Do zestawu został dołączony też pomost dokujący, o długości 25 cm, co umożliwia nam wejście na pokład jednostki. Całość składa się z 444 szt. klocków i jest skierowany dla osób powyżej 5 lat.


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/synseo/domains/klocki-lego.net/public_html/wp-content/themes/glassy/single.php on line 51