City – Samolot Transportowy

Samolot Transportowy
Lego CITY – Samolot Transportowy

Potężny Boeing pomału szykuje się do opuszczenia pasa nr: 19 przy której znajduje się rampa załadunkowa. Już niewiele zostało do załadowania całego ekwipunku przeznaczonego do przetransportowania na drugi kontynent, gdzie cała trasa wynosi 2599 km. Cała ekipa prężnie się śpieszy z załadunkiem, ze względu na pogarszającą się pogodę, która może opóźnić cały start. Dlatego też do pomocy przyjeżdżają kolejne pojazdy by pomóc w załadunku. Jedną z nich, to jeżdżąca platforma, unosząca się do góry, potrafiąca podźwignąć ogromną masę.

Tuż obok zauważamy kolejny pojazd, który transportuje pomost, po którym pasażerowie śmiało będą mogli wejść do ogromnego samolotu, i wygodnie się rozsiądź, oczekujący na start. W końcu, cała drużyna uporała się z załadunkiem. Pilot zapala światła pozycyjne i zaczyna wyjeżdżać na pas startowy, po czym wzbija się wysoko w niebo.

Lego prezentuje kolejny produkt dołączany do serii lego CITY. Ogromny samolot pozwoli naszemu małemu pilotowi wejść w sferę marzeń, w których może się przeobrazić w pilota wypełniającego przeróżne misje, przyzywającego przy tym mnóstwo niebezpiecznych chwil. Cały zestaw składa się z ekipy ładującej samolot, pojazdu, jeżdżącej platformy, która się podnosi, oraz pomostu dokującego do wejścia.

Warto zwrócić uwagę na wielkość samolotu, który wynosi aż 50cm. Wszytko składa się z 463 klocków i jest przeznaczona dla dzieci powyżej 5 lat.


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/synseo/domains/klocki-lego.net/public_html/wp-content/themes/glassy/single.php on line 51