Star Wars: Count Dooku`’s Solar Sailer

Star Wars: Count Dooku`’s Solar Sailer sailer
Star Wars: Count Dooku`’s Solar Sailer

Hrabia Dooku, potężny mistrz Sith. Przemieszcza się używając swój prywatny wahadłowiec. Solar Sailer to typ statku kosmicznego, który może wykorzystywać energię świetlną świecących gwiazd, tj. słońce. Poprzez duże żagle, kumulował energie, wykorzystywana do napędzania systemu nad przestrzennego, pozwalające przenieść się w każde miejsce w galaktyce, nie martwiąc się o źródło zasilania.

Posiadał wewnętrznego pilota, który przyjmował koordynaty od właściciela i automatycznie wprowadzał je do komputera, po czym wykonywał skok. Właściciel, w tym wypadku Dooku, nie musiał o nic się martwić, tylko obserwował podróż. Starship Sailer Solar był często wykorzystywany podczas Wojny Klonów. Dooku nie przemieszczał się sam. Często towarzyszyła mu drużyna ochroniarzy złożona z Magna Guard, androidów, którym wprogramowana świadomość i sztuki walki mieczem świetlnym stanowiła potężną ochronę.

Cały zestaw składa się ze statku, figurki Dooku, pilota droida FA-4, oraz 2 ochroniarzy, androidów MagnaGuard. Możemy otwierać kokpit i drzwi ładowni, rozłożyć 4 skrzydła do skoku. Całość składa się z 385 elementów i ze względu na małe elementy, jest przeznaczony dla pociech od 8 roku życia. Jego długość wynosi 27 cm, a rozpiętość skrzydeł ma 40 cm.

Komplet, który zasługuje z pewnością, by znaleźć się w zestawie star wars, uzupełniając kolekcję, dając jednocześnie mnóstwo ciekawych wątków zabawy.


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/synseo/domains/klocki-lego.net/public_html/wp-content/themes/glassy/single.php on line 51