Racers – Twin X-treme RC

california lottery

Wydaje mi się, że seria Racers została stworzona z myślą o miłośnikach motoryzacji i wyścigów samochodowych. Za szybcy się wściekli :-) W zestawie znajdują się dwa nadwozia i dwa komplety kół pozwalające na zabawę ciężarówką terenową lub autem sportowym. Razem daje to dokładnie 239 klocków. Samochód jest sterowany we wszystkich kierunkach za pomocą poręcznego pilota. Zestaw posiada sterowanie pracujące na 4 kanałach, co umożliwia zabawę czterema autami bez zakłóceń. Nowe zestawy z serii Racers RC zapewniają wspaniałą zabawę i wiele emocji dzieciom i rodzicom!

Średnia cena rynkowa: 175-195 zł.

""

Wyścig samochodowy – jest to określony, z góry ustalonymi przepisami wyścig, w którym biorą udział zawodnicy, ścigający się samochodami wyścigowymi określonego w przepisach typu, po torze wyścigowym.

Do najbardziej znanych rodzajów wyścigów zaliczają się: A1 Grand Prix, Drag Racing, Formuła 1, NASCAR, Rallycross, Super GT, WTCC.

Podobne Klocki

This entry was posted on Monday, March 16th, 2009 at 9:40 am and is filed under Racers. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply