Bionicle Glatorian – Skrall

March 23rd, 2009

Skrall, członek dzikiego skalnego plemienia z północnej części Bara Magna, udowodnił, że jest najtwardszym i najbardziej niebezpiecznym Glatorianem. Uzbrojony w zaostrzoną wyrzutnię i obrotową tarczę z ostrzem piły, wojownik nie lęka się niczego! Złóż 50 klockowych elementów i rusz do Areny Magna w dzień turnieju, aby ją zniszczyć.

Zestaw możemy kupić w wielu sklepach na terenie całego kraju oraz prosto od producenta lego.com (możliwość złożenia zamówienia w PLN!).

Średnia cena rynkowa: 40-50 zł.

Skralle są dzikim, brutalnym gatunkiem żyjącym na Bara Magna. Walczyły kiedyś w wielkiej wojnie zanim miał miejsce wstrząs. Po kataklizmie zostali odcięci od ich rodzimej planety i zaczęli podbijać północne tereny Kolczastych Gór. Wkrótce potem zostali zaatakowani przez dziwne istoty. Niezdolni do walki z tymi potężnymi stworzeniami, Skralle znalazły ich szeregowych zdziesiątkowanych i wszyscy, oprócz jednego, z klasy przywódczej zostali zniszczeni. Tuma, jedyny żywy jeszcze lider Skralli, wydał rozkaz by prze migrować na południe planety Bara Magna. Tuma wciągnął Skralle w system Glatorian.

Posted in  Bionicle   No Comments »